Dexe Şampuan 400ml

Adet

Dexe Şampuan 400ml

79₺

- Dexe Şampuan, Uzakdoğu ve Çin Tıbbının yüksek teknoloji ile işlenmiş ve harmanlanmış halidir.

- Dexe Şampuan, Avrupa'da ve Dünya'da binlerce kişi tarafından kullanılan mucizevi bir saç bakım ürünüdür.

- Dexe Şampuan, içerisindeki Ginseng ve Bitkisel Karışımlarla saçınızı sadece 5 dakikada orijinal rengine döndürecektir.

- Dexe Şampuan, cansız, bakımsız ve beyazlamış saçlarınıza hayat kazandıracaktır.

- Dexe Şampuan, saç renginizi değiştirirken bir yandan da saçınızı besleyecek ve dökülme gibi problemlerinizi de giderecektir.

- Dexe Şampuan, kullanımı son derece kolay bir üründür. 15-20 günde bir uygulayarak sebebi ne olursa olsun beyazlamış saçlarınızı doğal rengine kavuşturacaktır. Üstelik saçınız boyalı gibi parlamayacağı için kimse ürün kullandığınızı fark etmeyecektir.

- Dexe Şampuan, düzenli kullanım ile uzun süreli kullanımda saç pigmentlerine etki edecek ve saçınızın normalde de doğal renginde çıkmaya başlamasını sağlayacaktır.

- Dexe Şampuan, uygulaması zor veya saça yapay görünüm veren bir ürün değildir.

- Saçlarda da deride olduğu gibi melanin adı verilen pigmentler bulunmaktadır. Bu pigmentleri içeren hücreler ise saç diplerinde bulunurlar. Melanin, saça renk veren proteindir. Bu proteinlerin azalması saçın beyaz olarak çıkmasına sebep olur.

- Dexe Şampuan, içerdiği melanin pigmenti ile beyazlayan saçlarınızın melanin ihtiyacını karşılayacak ve saçınıza düzenli kullanımla etki ederek saç köklerinde yeniden melanin birikmesini sağlayacaktır. Tekrar melanin depolayan saç kökleri de yeniden doğal rengiyle saç çıkarmaya başlayacak ve gençleşmenizi sağlayacaktır.

Sık Sorulan Sorular

+